Pokoje

Pałac Rodowo w swojej ofercie posiada pokoje, które spełnią wymagania wszystkich gości. Ciepła kolorystyka ze stylowymi meblami przeniesie naszych odwiedzających do świata spokoju i relaksu, a widok z okna pozwoli oderwać się od problemów dnia codziennego. W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje 2 i 4-osobowe, a także apartamenty.

O każdy z nich nasz zespół dba z najwyższą starannością. Wszystko po to, aby pobyt w naszym Pałacu był dla Państwa niezapomnianym przeżyciem i miejscem, do którego z chęcią będziecie wracać.

Pokoje 2 i 4-osobowe

Nasze pokoje wyposażyliśmy w stylowe i eleganckie meble. Każdy z nim posiada duże, 2-osobowe łóżko, pojemną szafę, komodę oraz szafki nocne. Dodatkowo, każdy pokój posiada własną łazienkę. W Pałacu mają Państwo do dyspozycji pokoje z widokiem na jezioro Dzierzgoń, nasz piękny park oraz na las. W ofercie posiadamy również urokliwy, niezwykle przytulny i jasny pokój z własnym tarasem. Przygotowaliśmy 4-osobowe pokoje rodzinne z łazienkami, które wyposażyliśmy w stylowe meble: duże łóżka, pojemne szafy, szafki nocne oraz TV. Dużą zaletą pomieszczeń jest ich przestrzeń.

Apartament

Wyjątkowe miejsce potrzebuje wyjątkowej oprawy, dlatego na potrzeby naszych gości przygotowaliśmy niezwykle przestronny i elegancki apartament, który składa się z trzech pomieszczeń: salonu, sypialni oraz łazienki. Wytworny i urządzony z wysoką starannością salon z pięknymi dekoracjami to doskonałe miejsce zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Dla wygody naszych gości udostępniliśmy taras z widokiem na jezioro, który jest prywatnym wejściem do apartamentu.